Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym.Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją a przede wszystkim bezgranicznie kochają. W podzięce za ich wielkie serce, w dniach 22-25 stycznia  2018r. odbyły się w naszym przedszkolu i żłobku uroczyste spotkania, na które bardzo licznie przybyli dziadkowie zaproszeni przez wnuków.

Dzieci bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując programy artystyczne.

Tańcem, wierszem i piosenką dziękowały  za dobroć i cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości.Wszędzie słychać było gromkie „Sto lat”, które bardzo wzruszało gości. Swoich najbliższych dzieci obdarowaływłasnoręcznie przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy.

Dopełnieniem uroczystych spotkań były słodkie poczęstunki przygotowane przez rodziców, podczas którychkażdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci.

Atmosfera podczas uroczystości była bardzo podniosła, pełna radości, uśmiechu ale i wielu wzruszeń...

Dziękujemy wszystkim gościom za wspólnie spędzony czas i życzymy życia najdłuższego, szczęścia i zdrowia dobrego!

Ela Prajs