Wszystkie dzieci nasze są…
14.06.2019

 

   Dzień Dziecka to bardzo radosny okres dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W naszej placówce świętowaliśmy aż przez kilka dni obfitujące w wiele ciekawych wydarzeń.

   Już ostatni dzień maja pełen był licznych atrakcji: konkursy, tańce przy muzyce, zabawy z chustą animacyjną, wesołe harce na świeżym powietrzu… Jak przystało na Dzień Dziecka nie zabrakło prezentów - każde dziecko otrzymało kolorową piłkę oraz bańki mydlane. Cały dzień trwała wspaniała zabawa przedszkolaków!                                                                                          

Kolejną niespodzianką było spotkanie z Panem Burmistrzem – Jackiem Tarnowskim, który na początku czerwca odwiedził naszych podopiecznych.        

  Z okazji Dnia Dziecka milusińscy otrzymali wspaniałe prezenty w postaci gier, układanek, lalek…   Dziękujemy!                

 Ale to nie wszystko! 7 czerwca zawitała do nas wprost z Krakowa ,,Kaczka Cudaczka”! Przedstawiając dzieciom swe przezabawne, niesamowite przygody wprowadziła wszystkich w bardzo wesoły nastrój. Na widowni rozbrzmiewał głośny i radosny śmiech dzieci.

Początek czerwca był zatem dla dzieci pełen wrażeń i niespodzianek a one same były radosne i szczęśliwe.

                                                                                   Ela Prajs