W grupie "Elfy", w ramach tematu "Poznajemy różne zawody"

oraz projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”

mieliśmy przyjemność gościć w naszej grupie panią  Monikę Antonik - wykonującą zawód fryzjera.

W sposób praktyczny przybliżyła dzieciom zawód fryzjerki.Pani Monika przyniosła do przedszkola najważniejsze atrybuty fryzjerskie, niezbędne do układania i modelowania włosów:  pelerynę, różnego rodzaju grzebienie, szczotki, nożyczki, suszarkę, prostownicę, lokówkę, karbownicę i wiele innych.....

Opowiedziała dzieciom, jak dbać o włosy.

Swoje umiejętności zaprezentowała czesząc fantazyjne fryzury na asystentkach fryzjera.

Przedszkolaki chętnie pomagały w stylizacjach włosów co wywołało mnóstwo emocji.

Na koniec przeczytała naszym dzieciom oraz grupowemu misiowi kilka bajek z serii „Bajki świata”.

Po tak wspaniałym spotkaniu każdy na pewno z chęcią będzie chodził do fryzjera.

Serdecznie dziękujemy Pani Monice za wspólnie spędzony czas i bardzo ciekawe zajęcia oraz życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej.

A. Cieślik