„Babcia z dziadkiem czas nam ciągle umilają

Zawsze dla nas niespodzianek wiele mają.

Dziś w piosence miłość wielką wyrażamy.

Głośno teraz podziękować chcemy wam…”

W życiu każdego dziecka szczególną rolę pełnią dziadkowie. Ich święto obchodzone 21 i 22 stycznia to szczególne daty trwale zapisane na kartach kalendarza. O tych pięknych i jakże ważnych świętach co roku pamiętają najmłodsi. Z tej też okazji w Przedszkolu Publicznym w Połańcu oraz w Żłobku „Kraina Malucha” w dniach od 17 do 24 stycznia odbyły się specjalnie przygotowane uroczystości. Dzieci zaprosiły w tych dniach do przedszkola i żłobka swoje kochane Babcie oraz drogich Dziadków.  Pod opieką swych nauczycieli, dzieci przygotowały różnorodne programy artystyczne. Nie zabrakło wierszy, piosenek oraz pokazów tanecznych. Bez wątpienia był to wyjątkowy czas, przepełniony radością, wzruszeniami oraz niezliczoną  ilością uśmiechów.

Licznie przybyli goście mogli  z dumą podziwiać swoje pociechy. Dzieci podarowały swoim Babciom oraz Dziadkom upominki oraz laurki. Poprzez występy, przedszkolaki wyraziły wobec ukochanych Babć i Dziadków swoje podziękowania, miłość oraz szacunek. Szczęście i radość widniejące na twarzach przybyłych gości, były potwierdzeniem tego jak niezmiernie ważne są takie chwile spędzone wspólnie z pociechami. Atmosfera całej uroczystości była wspaniała, a podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Po części artystycznej goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez rodziców słodki poczęstunek.

Wszystkim Babciom oraz Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia.

Moc dziecięcych uśmiechów, zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności każdego dnia.

Kochanym dzieciom, życzymy aby dziadkowie zawsze zajmowali szczególne miejsce w Waszym życiu.

Serdeczne podziękowania składamy Rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu uroczystości „Dnia Babci i Dziadka”.

/Przedszkole Publiczne w Połańcu/