Same radości w krainie kreatywności - zajęcia otwarte w gr. "Koniczynki"
06.02.2018

W dniu 06.02.18r. odbyły się w grupie „Koniczynki” zajęcia otwarte pt: „Same radości w krainie kreatywności”. Było to kolejne spotkanie z „darami” Froebla. Celem zajęć było: tworzenie warunków do współdziałania w zabawach i w sytuacjach zadaniowych, planowanie i kontrolowanie swojej pracy a także zachęcanie do tworzenia kompozycji i wyzwalania radości z wykonanej pracy.Praca z „darami” otworzyła radość korzystania z nich w nieograniczony sposób, choć pod jednym warunkiem, że „dary lubią ciszę” i praca, zabawa z nimi to czas na spokojne kreowanie nowej rzeczywistości. Zapraszamy do galerii!!!

BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM W POŁAŃCU
02.02.2018

„Był raz bal, na sto par,
Pan wodzirej wprost szalał po sali…” (J. Połomski)

Karnawał to wspaniały czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. To czas zabawy, tańców i wielkiego ucztowania, parad i balów maskowych. W naszym przedszkolu taki bal odbył się 30 stycznia 2018r. Był to dzień niezwykły, wyczekiwany przez przedszkolaków od wielu tygodni.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
02.02.2018

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym.Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją a przede wszystkim bezgranicznie kochają. W podzięce za ich wielkie serce, w dniach 22-25 stycznia  2018r. odbyły się w naszym przedszkolu i żłobku uroczyste spotkania, na które bardzo licznie przybyli dziadkowie zaproszeni przez wnuków.

31.01.2018

Rekrutacja do Przedszkola Publicznego w Połańcu 2018/2019
31.01.2018

Rusza nabór

do Przedszkola Publicznego w Połańcu

na rok szkolny 2018/2019

TERMINY:

- do 12 lutego 2018 r. – składanie DEKLARACJI o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego;

- od 28 lutego do 23 marca 2018 r. – rekrutacja na wolne miejsca, składanie WNIOSKÓW w przedszkolu.

Zasady rekrutacji na rok szkolny 2018/2019

Uchwała w sprawie określania kryteriów obowiązujących w procesie rekrutacji

Zarządzenie Burmistrza Miasta i Gminy w sprawie terminów przeprowadzenia rekrutacji

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym