Aktualności
Informacja dla rodziców dzieci z klasy „O”
24.02.2020

 
Przedszkolne sukcesy małe i duże…
20.02.2020

Grupa „Skrzaty” z Przedszkola Publicznego w Połańcu zachęciła wszystkich do wzięcia udziału w charytatywnym konkursie dla szkół, przedszkoli oraz burs

”Ile waży Święty Mikołaj 2019„. Głównym zadaniem konkursowym była zbiórka jak największej (najcięższej) ilości bilonów. Poza ilością monet oceniany był również najciekawszy sposób przeprowadzenia akcji.

Nauczycielki z PP: A. Wróbel, M. Mikoda,  J. Kus-Mazur, M.Kwapisz, J. Cebula, K. Materkowska, A.Arczewska-Żak, D.Golonka zorganizowały teatrzyk pt.”Legenda o powstaniu państwa polskiego”- w ramach którego pieniążki zbierał sam Orzeł Biały.

     

więcej
 
Zdjęcia
19.02.2020

 
Teatrzyk w przedszkolu
17.02.2020

Dnia 4 marca 2020r. (środa) o godz. 915

zapraszamy dzieci na spektakl

pt. „Przygody Ptysia w Cukrowej Krainie”,

który wystawi Teatr „Niebieski Balonik” z Krakowa.

Spektakl porusza problem potrzeby zdrowego odżywiania przede wszystkim w aspekcie higieny jamy ustnej.

Koszt przedstawienia w wysokości 250 zł pokryje Rada Rodziców.

O godzinie 900 dzieci z naszego przedszkola przejadą na spektakl do Przedszkola Publicznego w Połańcu Filia nr 1, ul. Żapniowska 1.

 

Krótki opis spektaklu:Sześcioletni Ptyś, Skrzatka Malina, Wróżka Zębuszka i Królowa Lukrecja to bohaterowie bajki. Scenariusz przewiduje efekty specjalne oraz czynny udział dzieci w realizacji spektaklu, co pozwala wykorzystać ich naturalny potencjał w celu lepszego czyli łatwiejszego i trwalszego przyswojenia treści edukacyjnych oraz wspaniałej zabawy.

 
Bal Przebierańców 2020
17.02.2020

Jest taki jeden dzień na który czekają wszystkie dzieci w przedszkolu. Rozmowy o tym dniu trwały już od kilku dni, aż w końcu 12 lutego o godzinie 13 odbył się oczekiwany przez dzieci Bal Przedszkolny. W tym dniu przenieśliśmy się do WIELKIEJ KRAINY BAJEK I BAŚNI.

Nauczycielki przedszkola wraz z rodzicami dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali balowej wyglądała bajecznie, kolorowo i wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja Dj Marco, który zachęcał dzieci  do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna.  Muzyka porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, "Kaczuch" i innych przebojów znanych dzieciom.  Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach.Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu, obok księżniczek, wróżek, rycerzy, muszkieterów, piratów czy żołnierzy - komandosów, pojawiły się postaci z ulubionych bajek: Czerwony Kapturek, Syrenka, Kot w Butach. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Nawet niektóre panie z grup postanowiły przebrać się, co wywołało jeszcze większy uśmiech na twarzach naszych wychowanków.

 

więcej
 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »