Informacja dla rodziców dzieci z klasy „O”
24.02.2020

Przedszkolne sukcesy małe i duże…
20.02.2020

Grupa „Skrzaty” z Przedszkola Publicznego w Połańcu zachęciła wszystkich do wzięcia udziału w charytatywnym konkursie dla szkół, przedszkoli oraz burs

”Ile waży Święty Mikołaj 2019„. Głównym zadaniem konkursowym była zbiórka jak największej (najcięższej) ilości bilonów. Poza ilością monet oceniany był również najciekawszy sposób przeprowadzenia akcji.

Nauczycielki z PP: A. Wróbel, M. Mikoda,  J. Kus-Mazur, M.Kwapisz, J. Cebula, K. Materkowska, A.Arczewska-Żak, D.Golonka zorganizowały teatrzyk pt.”Legenda o powstaniu państwa polskiego”- w ramach którego pieniążki zbierał sam Orzeł Biały.

Teatrzyk w przedszkolu
17.02.2020

Dnia 4 marca 2020r. (środa) o godz. 915

zapraszamy dzieci na spektakl

pt. „Przygody Ptysia w Cukrowej Krainie”,

który wystawi Teatr „Niebieski Balonik” z Krakowa.

Spektakl porusza problem potrzeby zdrowego odżywiania przede wszystkim w aspekcie higieny jamy ustnej.

Koszt przedstawienia w wysokości 250 zł pokryje Rada Rodziców.

Krótki opis spektaklu:Sześcioletni Ptyś, Skrzatka Malina, Wróżka Zębuszka i Królowa Lukrecja to bohaterowie bajki. Scenariusz przewiduje efekty specjalne oraz czynny udział dzieci w realizacji spektaklu, co pozwala wykorzystać ich naturalny potencjał w celu lepszego czyli łatwiejszego i trwalszego przyswojenia treści edukacyjnych oraz wspaniałej zabawy.

OGŁOSZENIE dla grupy KOTKI
17.02.2020

Dnia 20.02.2020r.(CZWARTEK) o godz. 930

dzieci z grupy „Kotki”

obejrzą w kinie w CKiSz w Połańcu

film pt. „Peterson i Findus – wielka wyprowadzka”

w ramach „Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej”

z cyklu „Chodzę do kina”.

Cena biletu wynosi 10 zł.

Prosimy rodziców o wpłacanie kwoty u nauczycieli w grupie.

Zbiórka w szatni o godz. 900  - prosimy o punktualność.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »