Zajęcia dodatkowe dla dzieci
18.11.2019

W grupie "Elfy" i „Leśne Ludki” prowadzone są zajęcia rozwijające kompetencje matematyczne

(gry logiczne, gra w szachy, nauka kodowania).

Zapraszamy na zajęcia dla całej grupy oraz dla grupy zaawansowanej w podanych terminach:

„DZIECI UCZĄ RODZICÓW”
18.11.2019

W piątek 15 listopada w grupie „Elfy” odbyła się pierwsza lekcja w ramach, objętej honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej, ogólnopolskiej akcji edukacyjnej “Dzieci uczą rodziców”.

Celem akcji jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa wśród najmłodszych, popularyzacja postaw proekologicznych czy promocja aktywnego i zdrowego trybu życia, a także zachęcenie dzieci do rozmowy z rodzicami na tematy, które będą przedmiotem lekcji. W ramach tej akcji w każdym miesiącu  odbywać się będą zajęcia z zakresu bezpieczeństwa lub ekologii. W tym miesiącu - listopad tematem lekcji była „Niepodległa Polska”. Lekcja taka,  to podróż do czasów gdy Polska powracała na mapę Europy i świata. Dzieci poznały i utrwaliły sobie  symbole narodowe, dowiedziały  się kim byli ojcowie polskiej niepodległości, a „Katechizm polskiego dziecka” wszystkim dzieciom jest teraz bardzo znany. Z niecierpliwością wszystkie dzieci z grupy „Elfy” czekają na następne tematy.

Arleta Cieślik

Spotkanie z leśnikiem cd.....
18.11.2019

Dnia 14.11.2019r. przedszkolaków z grupy „Elfy” i „Leśne ludki”

odwiedził gość: pani leśnik Anna Kamińska z Nadleśnictwa Staszów.

Sukces muzyczny „Elfów”
17.11.2019

„Jeśli kto miłuje, ten śpiewa”

Św. Augustyn

Październik to miesiąc, który szczególnie przywodzi nam na myśl postać św. Jana Pawła II. Gminny Ośrodek Kultury w Bogorii stwarza niepowtarzalną  okazję do kultywowania pamięci o naszym Wielkim Rodaku, organizując Konkurs Piosenki Religijnej im. Jana Pawła II.   13 listopada odbył się on już po raz XIV.

Naszą placówkę reprezentowała grupa „Elfy” z piosenką „Zabiorę Cię na drugi brzeg”. Występy przedszkolaków podziwiała zgromadzona widownia oraz specjalnie powołana komisja, która bardzo wysoko oceniła nasz występ - zajęliśmy II miejsce. Była to wielka radość dla dzieci i nauczycieli.

Wszystkie dzieci zaprezentowały się wspaniale, za co zostały nagrodzone indywidualnymi upominkami. Otrzymaliśmy też dyplomy oraz piękny świecznik.

Gratulacje dla „Elfów”.

Ela Prajs

"Lekcja patriotyzmu" w grupie "Leśne Ludki"
15.11.2019

Podobny obraz

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli. Dlatego też 8 listopada w grupie „Leśne Ludki” odbyła się uroczysta akademia dla rodziców z okazji Narodowego Święta Niepodległości pt: „Lekcja patriotyzmu”.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »