„Był raz bal, na sto par,  Pan wodzirej wprost szalał po sali…” (J. Połomski)

Karnawał to wspaniały czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. To czas zabawy, tańców i wielkiego ucztowania, parad i balów maskowych. W naszym przedszkolu taki bal odbył się 21 lutego 2019r. Był to dzień niezwykły, wyczekiwany przez przedszkolaków od wielu tygodni. Dzieci przebrane w różnorakie, kolorowe stroje, bawiły się w rytm muzyki, którą zapewnił nam, prowadzący bal, zespół PATIGO. Podczas wspaniałej zabawy tanecznej nie zabrakło konkursów i quizów, z którymi nasi wychowankowie radzili sobie wyśmienicie.

Radości nie było końca, a  to właśnie było głównym celem naszego balu. Dzieci wykazały się pomysłowością w wyborze kreacji balowych a rodzice kreatywnością podczas ich tworzenia czy zdobywania. Księżniczki, rycerze, spidermani, policjanci, żołnierze, pszczółki, smoki, czarownice i inne postaci bajkowe na dwie godziny opanowały salę gimnastyczną połanieckiego gimnazjum. Tańcom nie było końca, a uśmiechy z twarzy naszych milusińskich nie znikały, mimo zmęczenia. Znalazł się również czas na chwilę relaksu przy poczęstunku oraz wspólne zdjęcia. W trakcie balu pojawili się również rodzice naszych podopiecznych i chętnie włączyli się do wspólnej zabawy. Pod koniec balu Pani dyrektor Anna Kaniszewska podziękowała wszystkim za przybycie i wyśmienitą zabawę. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową.Serdecznie dziękujemy dyrekcji Szkoły Podstawowej w Połańcu Pani Gabrieli Zalińskiej za udostępnienie sali gimnastycznej oraz stołówki, dyrekcji CKiSz Pani Joannie Juszczyńskiej za wypożyczenie kolorowych materiałów, które ozdabiały ściany sali, zespołowi PATIGO za wspaniałe poprowadzenie balu tanecznym krokiem oraz Panu Mariuszowi Kowalikowi za fotorelację z balu. Dziękujemy również rodzicom, którzy pomagali przystrajać salę balową oraz wszystkim którzy przyczynili się do tego, by ten czas był wyjątkowy i na długo zachował się w pamięci przedszkolaków.

Zdjęcia grupowe oraz fotogaleria z balu: