W czwartek 13 czerwca 2019 roku dwie grupy 4-letnie "Jeżyki" z przedszkola Publicznego oraz "Leśne Ludki" z filii nr 1 udały się na wycieczkę pieszą do Ochotniczej Straży Pożarnej w Połańcu.

Nie od dziś wiadomo, że każdy przedszkolaj marzy o tym, aby zostać strażakiem i służyć pomocą potrzebującym, a my jako placówka staramy się w małym stopniu spełniać dzieciece marzenia. Dzieci miały możliwość poznać prac strażaka, zobaczyły wyposażenie auta strażackiego oraz oglądały specjalistyczny sprzęt o którym opoiwadał pan strażak.

Przedszkolaki z ogromną radością weszły do wozu strażackiego, a uśmiech towarzyszył im podczas zabawy wężem strażackim. W ten piękny, słoneczny, ciepły dzień bryza płynąca z węża strażackeigo, która zraszała twarze milusińskim była miłym orzeźwieniem.

Bardzo dziękujemy pracownikom OSP w Połańcu za cenną naukę, dobrą zabawę oraz poświecony czas.

Beata Gołyska

galeria: