„Jeśli kto miłuje, ten śpiewa”

Św. Augustyn

Październik to miesiąc, który szczególnie przywodzi nam na myśl postać św. Jana Pawła II. Gminny Ośrodek Kultury w Bogorii stwarza niepowtarzalną  okazję do kultywowania pamięci o naszym Wielkim Rodaku, organizując Konkurs Piosenki Religijnej im. Jana Pawła II.   13 listopada odbył się on już po raz XIV.

Naszą placówkę reprezentowała grupa „Elfy” z piosenką „Zabiorę Cię na drugi brzeg”. Występy przedszkolaków podziwiała zgromadzona widownia oraz specjalnie powołana komisja, która bardzo wysoko oceniła nasz występ - zajęliśmy II miejsce. Była to wielka radość dla dzieci i nauczycieli.

Wszystkie dzieci zaprezentowały się wspaniale, za co zostały nagrodzone indywidualnymi upominkami. Otrzymaliśmy też dyplomy oraz piękny świecznik.

Gratulacje dla „Elfów”.

Ela Prajs