Zebranie ogólne z rodzicami odbędzie się
w naszym przedszkolu

dnia 11.09.2012r. /wtorek/ o godz.16:00

Plan zebrania

• Omówienie ogólnych zasad funkcjonowania przedszkola.
  • Informacja na temat udzielania i organizacji pomocy psychologiczno – pedagogicznej dzieciom w przedszkolu
  • Informacja na temat sprawowania opieki zdrowotnej nad dziećmi uczęszczającymi do przedszkola.
  • Prezentacja ofert nauki języka angielskiego i zajęć z rytmiki. Wybranie przez rodziców poszczególnych ofert.
  • Zapoznanie z wariantem ubezpieczenia dzieci.
  • Omówienie Regulaminu Rady Rodziców.
  • Zapoznanie z regulaminem wnoszenia przez Rodziców opłat za dzieci uczęszczające do przedszkoli funkcjonujących na terenie Miasta i Gminy Połaniec.
  • Zapoznanie rodziców: z podstawą programową wychowanie przedszkolnego, regulaminem przedszkola, rocznym planem pracy, statutem przedszkola, programem wychowania przedszkolnego i edukacyjnymi programami własnymi.
  • Sprawy różne.
  • Spotkanie z nauczycielami w poszczególnych grupach.
  • Spotkanie z przedstawicieli rodziców z poszczególnych grup wybranymi w drodze głosowania w celu wyboru Zarządu Rady Rodziców.

Ze względu na ważne sprawy poruszane podczas zebrania prosimy wszystkich rodziców o przybycie.