Dołożyliśmy kolejną cegiełkę...

do operacji dziewczynki.

Dnia 15.01.2012r. w godzinach popołudniowych sala kinowa Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

była przepełniona ogromną ilością gości, którzy chcieli pomóc naszej chorej koleżance.

I udało się - dzięki tak licznej publiczności oraz wspaniałym występom przedszkolaków zebrano 2 500, 00 zł.

Nasi mili podopieczni wykazali się odwagą oraz wysokim kunsztem aktorskim, gdyż stanęli na wysokości zadania występując na scenie.

Główną atrakcją imprezy były "Jasełka" w wykonaniu grupy "Słoneczka" na czele właśnie z Oliwką.

Ponadto swoje zdolności wokalne zaprezentowały grupy "Motylki", "Kotki", "Pszczółki", "Krasnale oraz "Leśne Ludki".

Nasza FILIA nr 2 również chciała wesprzeć miłą Olivię bo to przecież koleżanka z sąsiedniego podwórka i przedstawiła jesełka pt. "Dzieci świata skłądają pokłon Jezusowi".

Jesteśmy dumni z grupy "Koniczynki", która z otwartym sercem pokazała jak ważna jest bezinteresowana pomoc oraz miłość do bliźniego, którą głosi "mały w szopie narodzony".

Trzymaj się sąsiadeczko i powodzenia!