Tegoroczny Bal Przebierańców

w Przedszkolu Publicznym w Połańcu

odbył się 8 lutego 2012r.

W pięknie przystrojonej sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum Nr 1 im Królowej Jadwigi w Połańcu -

od godziny 1200 bawiły się nasze przedszkolaki!

Starym zwyczajem, ważnym atrybutem tej imprezy był ciekawy strój wszystkich uczestników.

Dlatego pojawiły się wróżki, królowie, indianie, rycerze, motyle, biedronki, misie, kowboje, nie zabrakło też Batmanów, Spidermanów oraz innych barwnych postaci!

Oprawę muzyczną zapewnił Pan Paweł Gorgoń

z firmy „PATIGO”. Konkursy K

Konkursy taneczne, wiedza o bajkach, gry zrecznosciowe to nie jedyne atrakcje tej imprezy.

Na przebierańców czekał na stołówce słodki poczęstunek - karnawałowe oponki, własnoręcznie przygotowane

przez panie z kuchni.

Była również okazja do wykonania grupowych zdjęć z Panią Zimą.

Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał,

mimo chwilowego zmęczenia.

Rewelacyjna atmosfera, skoczna i rytmiczna muzyka

zachęcała do tańca gości.

Wszscy uczestnicy przyznają, ze Bal był wspaniały i rzeczywiście miał wyjątkowy charakter!

Bo przecież tylko w taki bajeczny sposób można przeżyć Karnawał w przedszkolu!!!

"Niech żyje bal..."

Dziękujemy rodzicom za pomoc w ubieraniu sali!

Zapraszamy do galerii!