XIII Przegląd Zespołów Przedszkolnych

„Ekologia w wierszu i piosence”

odbył się 13 kwietnia 2012 roku w Centrum Kultury i Sztuki.

Wzięło w nim udział 200 przedszkolaków z Miasta i Gminy Połaniec oraz Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej z Pacanowa. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty Małgorzaty Muzoł,

a organizatorami byli: Przedszkole Publiczne w Połańcu

i Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.

Nasze dzieci z Przedszkola Publicznego w Połańcu Filia nr 2 - również miały swój sceniczny występ - piękny, wspanały i nieprzewidywalny!

W kolorowych strojach zwierzątek leśnych oraz bohaterów bajkowych - grupa "Koniczynki" przedstawiła inscenizację

pt. "Zdrowy Czerwony Kapturek".

Pouczająca historia ukazała publiczności, że warto się zdrowo odżywiać, dbać o higienę.

Zdrowie jest najważniejsze, gdy ono dopisuje na twarzy widnieje uśmiech i a na usta cisną się słowa "I feel good"!!

Jak to na dużej scenie bywa - była trema, super zabawa, spontaniczność i piękna gra aktorska.

I oczywiście nie zabrakło gromkich braw i radości publiczności.

Ależ my lubimy występować na scenie a jeszcze bardziej zaskakiwać widownię!!

I pamiętajcie: "Szlachetne zdrowie - Nikt się nie dowie jako smakujesz - Dopóki witamin nie pokosztujesz ..."