Dnia 11.12.2012r.  przedstawiciele Starszaków z Przedszkola Publicznego w Połańcu udekorowały choinkę w Urzędzie Miasta.

Przy dźwiękach kolęd a także pod okiem pracowników urzędu przedszkolaki przystroiły choinkę w różnorodne bombki, bałwanki, Aniołki, świąteczne ozdoby oraz kolorowe łańcuchy przygotowane przez dzieci wraz z rodzicami.

Małych dekoratorów powitała Skarbnik Gminy pani Małgorza Żugaj, która w nagrodę podarowała dzieciom cukierki i maskotki reklamujące Połaniec.

Arcydzieło naszych podopiecznych jakim jest piękna Świąteczna Choinka można podziwiać na pierwszym piętrze w Urzędzie Miasta i Gminy.