Jak co roku organizujemy  dzień otwarty dla przyszłych przedszkolaków.

W tym roku spotkanie odbyło się 14 maja. Panie od rana szykowały  słodycze,

sprzęt sportowy i materiały plastyczne.
Zabawki też się przygotowywały. Miś pilnował porządku.

Lalki siedziały prosto, żeby lepiej widzieć, samochody ustawiały się odpowiednio,

aby łatwiej trafić do dziecięcych rączek. A klocki?  Z klockami był kłopot...

Z podekscytowania co rusz któryś wyskakiwał z pojemnika.

Wreszcie – tak, idą dzieci! Niektóre śmiało wchodziły do sal, inne do zabawy trzeba było trochę zachęcić.

Były i takie, które wolały tylko obserwować – z mamą i tatą u boku.

Nasi goście mogli obejrzeć całe przedszkole, plac zabaw i zapoznać się z paniami.

Do woli pobawić się autkami, zwierzątkami i klockami.

Było kolorowo, tłoczno i radośnie. Czas płynął szybko.

Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców i dziadków - był to mile spędzony czas :) Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii