„Wszyscy swoje święto mają, święto mają

Tańczą, skaczą i śpiewają, i śpiewają

Przedszkolaki przykład dają, przykład dają

I też święto swoje mają, swoje mają”.

20 września to ważne wydarzenie dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce,

gdyż obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

W tym dniu świętowały wszystkie dzieci z naszego Przedszkola.

Jedni bawili się na swoich salach,

drudzy zorganizowali sobie zabawę na przedszkolnym holu

- dzieci z grupy „Krasnoludki” i „Słoneczka” tańczyły,

bawiły się i śpiewały piosenki z których największym hitem okazał się utwór „Ona tańczy dla mnie”.

Każde dziecko z balonikiem w ręku bawiło się wyśmienicie o czym świadczyły uśmiechnięte miny naszych podopiecznych.

Po zakończonych tańcach na holu „Krasnoludki” i „Słoneczka” powróciły na swoje sale gdzie panie zapewniły im zabaw ciąg dalszy…

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka składamy najlepsze życzenia,

niech uśmiech zawsze gości na Waszych twarzach, spełniają się dziecięce marzenia,

a beztroskie lata dzieciństwa będą radosne, pełne ciepła i miłości.