25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia.

Miś jest przyjacielem  dzieci, czy zatem wypada zapomnieć o urodzinach przyjaciela?

Miś to nie tylko pluszowa przytulanka, to ,,ktoś” bardzo bliski, czuły, cierpliwy i często niezastąpiony.

Misiaczki towarzyszą dzieciom zarówno w chwilach radości jak i smutku.

Są powiernikami dziecięcych tajemnic, ocierają łzy, pomagają zasypiać.

To nic, że ucho się naderwało, to nic, że kolor wypłowiał.

Czym starszy miś, tym więcej tajemnic posiada i bliższy jest dziecięcemu sercu.

By uczcić święto Misia Krasnoludki  przyszły do przedszkola ze swoimi pluszowymi przytulankami .

Dzieci bawiły się ze swoimi misiami przy piosence, odśpiewały solenizantom sto lat,

po czym poczęstowały się waflami przełożonymi dżemem.

Dzieci nazywały misie ze swoich ulubionych bajek z których najbardziej znany i lubiany okazał się być Kubuś Puchatek.

Dzieci miały także okazje skosztować  ulubionego przysmaku Kubusia –pysznego miodku.

Wszystkim misiom w dniu ich święta życzymy, by każdy ich właściciel o nie dbał i je szanował!!!