Dnia 19 lutego 2019r. w naszym przedszkolu dzieci miały możliwość obejrzeć przestawienie pt. „Przygody Koziołka Matołka” w wykonaniu aktorów Teatru „Bazyl” z Wilczej Woli.

Tytułowy bohater przedstawienia wyruszył  w podróż, aby dojść do Pacanowa. Po drodze odwiedził różne kraje, spotkał złą czarownicę,  wodza afrykańskiego plemienia, cesarza Chin i wielu innych ciekawych postaci.

Przeżył emocjonujące i pouczające przygody. Jak zwykle wyszedł cało z każdej opresji. Przygody tytułowego bohatera oraz gra aktorów przyniosły dzieciom wiele radości. Dzieci nagrodziły aktorów żywiołowymi brawami. Wrażeń i opowieści po zakończonym spektaklu było moc…