Dnia 10.04.2019r (Środa)nauczyciele z Przedszkola Publicznego w Połańcu przy ul. Madalińskiego 1 wraz z Filią Nr 1 przy ul. Żapniowskiej 1,
Filią Nr 2 przy ul. Kościelnej 9 przystąpią do dalszego strajku.

Dla dzieci, którym Rodzice nie są w stanie zapewnić opieki zorganizowana jest w każdej placówce przedszkolnejgrupa dyżurująca.(Przedszkolu Publicznym w Połańcu przy ul. Madalińskiego 1, Przedszkolu Publicznym w Połańcu Filia Nr 1 przy ul. Żapniowska 1, i Przedszkolu Publicznym w Połańcu Filia Nr 2 przy ul. Kościelna 9)

Informacje o dalszej akcji strajkowej podane będą jutro na stronach internetowych i tablicach informacyjnych w poszczególnych placówkach.

Anna Kaniszewska

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Połańcu