Jeśli kto miłuje, ten śpiewa”

Św. Augustyn

Październik to miesiąc, który szczególnie przywodzi nam na myśl postać św. Jana Pawła II. Gminny Ośrodek Kultury w Bogorii stwarza niepowtarzalną  okazję do kultywowania pamięci o naszym Wielkim Rodaku, organizując Konkurs Piosenki Religijnej im. Jana Pawła II.   13 listopada odbył się on już po raz XIV.

Nasze przedszkole reprezentowały: „Elfy” z Filii nr 1 z wychowawcami E. Prajs, A. Cieślik z piosenką „Zabiorę Cię na drugi brzeg” oraz „Kotki” z Przedszkola Publicznego z p. J. Sobierajską śpiewając „Tak mówił Papież”.

Występy przedszkolaków podziwiała zgromadzona widownia oraz specjalnie powołana komisja, która bardzo wysoko oceniła występ naszych przedszkolaków: grupa „Kotki” otrzymała wyróżnienie natomiast „Elfy” - zajęliśmy II miejsce. Była to wielka radość dla dzieci i nauczycieli.

Wszystkie dzieci zaprezentowały się wspaniale, za co zostały nagrodzone indywidualnymi upominkami. Otrzymaliśmy też dyplomy a laureaci piękny świecznik.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi! W Waszych małych sercach jest duża wrażliwość i patriotyzm.

E. Prajs