Letnie dni są już miłym wspomnieniem a przed nami kolejny rok przedszkolny.

Trzeciego września bieżącego roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny, wypoczęci z nowymi siłami,  chęcicmi do zabawy i nauki wrócilismy do naszego przedszkola.

W pięknych, bogato wyposażonych salach  z Paniami, które są już  dzieciom dobrze znane na pewno będzie można się czuć miło i bezpiecznie.

Szczególnie serdecznie chcielibyśmy powitać dzieci z grup trzylatków, dopiero rozpoczynających swoją przedszkolną przygodę.

Naszym Przedszkolakom życzymy wszystkiego dobrego oraz aby zbliżające się miesiące były dla wszystkich dzieci czasem radosnej zabawy oraz owocnej nauki.