
Dnia 18 czerwca w grupie Motylki odbyły się zajęcia otwarte pt Ruch to zdrowie. Wspólna gimnastyka oraz zawody sportowe były sprawcą mnóstwa radości zarówno dzieci jak i rodziców. Rywalizacja była zacięta, a dzieci bardzo wytrwałe i zaangażowane. Dziękujemy z udział i do zobaczenia.