Strona główna
Galeria
W dniu 20 marca 2026 r. w Przedszkolu Publicznym Filia nr 1 odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Pierwszego Dnia Wiosny pt. „Pożegnanie zimy – powitanie wiosny z koszem emocji”
Poprzednia
Następna
W dniu 20 marca 2026 r. w Przedszkolu Publicznym Filia nr 1 odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Pierwszego Dnia Wiosny pt. „Pożegnanie zimy – powitanie wiosny z koszem emocji”
Powrót
Udostępnij
Poprzednia
Następna