Życzenia świąteczne!
19.04.2019

Znalezione obrazy dla zapytania wesołego alleluja

Życzymy Wam Kochani,

aby te święta Wielkanocne wniosły do Waszych serc

wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję.

Serdeczności od Dyrekcji i Pracowników

Przedszkola Publicznego w Połańcu wraz z Filiami

Kukurukuuuuu! Kukurykuu! Z kogutkiem chodzimy…
19.04.2019

„W połanieckim przedszkolu

Jest obyczaj taki,

Że z kogutkiem wielkanocnym

Chodzą przedszkolaki!”

Tradycją już się stało, że  wychowankowie naszego przedszkola, w tygodniu poprzedzającym Święta Wielkanocne, podtrzymują trochę zapomniane zwyczaje i dzielnie maszerują ulicami Połańca odwiedzając zaprzyjaźnione placówki. Ze śpiewem na ustach chłopcy ciągną drewniany wózek z papierowym kogutem, a dziewczynki wdzięcznie kręcą spódniczkami i przyśpiewują.

"Palma wielkanocna"
17.04.2019

"Palma wielkanocna"

W ramach realizacji planu rocznego "Piękna nasza Polska cała", dbając o zwyczaje i tradycje świąteczne grupa "Leśne Ludki" wykonała palmy wielkanocne.

Ogłoszenie - ZEBRANIE Z RODZICAMI
17.04.2019

Dnia 29.04.2019r. (poniedziałek)  o godz. 1600  w naszym przedszkolu odbędzie się zebranie ogólne z rodzicami.

1. Przekazanie informacji na temat bieżącego funkcjonowania placówki oraz organizacji pracy na przyszły rok szkolny 2019/2020.
  2. Spotkanie z nauczycielami w poszczególnych grupach przedszkolnych.

Serdecznie zapraszamy!

"Kotki" i "Leśne Ludki" czytają z Małym Misiem
13.04.2019

Podobny obraz

Przedszkole Publiczne w Połańcu Fili nr 1 grupy „Kotki” i „Leśne ludki” podjęło się zorganizowaniu po raz pierwszy akcji pt. „Mały  Miś w świecie wielkiej literatury”. Owa akcja jest częścią międzynarodowego projektu rozwijania czytelnictwa i współpracy między przedszkolakami autorstwa pani Anety Konefał- dyrektora Przedszkola Publicznego nr 1 w Kolbuszowej. Głównym celem  projektu jest rozwijanie i promowanie czytelnictwa we współpracy  z przedszkolami, zachęcanie dzieci do czytania oraz przyczyniania się do kształtowania postawy otwartości na świat i poznawanie nowych ludzi.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »