Aktualności
„Połanieckie przedszkole stwarza warunki młodemu pokoleniu do rozwoju talentów oraz uczy postaw ekologicznych”
20.04.2018

W dniu 19 kwietnia 2018 roku na scenie połanieckiego Centrum Kultury i Sztuki odbył się XIX Przegląd Zespołów Przedszkolnych „Ekologia w wierszu i piosence”, w którym wzięło udział 8 zespołów czyli 180 przedszkolaków w wieku 5,6 lat z  Miasta i Gminy Połaniec oraz Gminy Pacanów.  Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Adama Jarubasa oraz Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty Kazimierza Mądzika. Organizatorami przeglądu byli: Przedszkole Publiczne w Połańcu oraz Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu. Z dużym zainteresowaniem występy oglądali zaproszeni goście: Pan Jacek Tarnowski Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec, Pan Roman Adamczak – Wiceburmistrz Miasta i Gminy Połaniec, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Pan Zdzisław Kwiatkowski i Józef Cichoń, Radni Rady Miejskiej w Połańcu oraz dyrektorzy placówek oświatowych i zakładów pracy z naszej gminy.

Tematyka ekologiczna jest jednym z priorytetów w połanieckim przedszkolu. „Wszystkim nam leży na sercu jak najlepsze przygotowanie każdego przedszkolaka do dbania i szanowania przyrody” – powiedziała Anna Kaniszewska Dyrektor Przedszkola Publicznego w Połańcu.

20.04.2018

19.04.2018

Przedszkole Publiczne w Połańcu

ma zaszczyt zaprosić dzieci w wieku przedszkolnym

do udziału w konkursie recytatorskim

„Dzień dziecka z Marią Konopnicką”

Konkurs ma na celu promocję twórczości poetki,

kształtowanie języka, wyobraźni i społecznej wrażliwości małego pokolenia,

prezentowanie recytatorskich i aktorskich uzdolnień dzieci,

integrowanie środowisk przedszkolnych.

Konkurs odbędzie się

30 maja 2018 roku o godzinie 1600
 w Centrum Kultury i Sztuki

i przewiduje dla uczestników nagrody i dyplomy.

W załączeniu przesyłamy Państwu regulamin konkursu

i gorąco zachęcamy do udziału.

REGULAMIN KONKURSU RECYTATORSKIEGO „Dzień Dziecka z Marią Konopnicką”

formularz zgłoszenia

XIX Przegląd Zespołów Przedszkolnych "Ekologia w wierszu i piosence"

OGŁOSZENIE - wyniki rekrutacji do Przedszkola Publicznego w Połańcu
09.04.2018

Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

do Przedszkola Publicznego w Połańcu na rok szkolny 2018/2019

zostały upublicznione w trzech budynkach przedszkola.

Uwaga!

Warunkiem uczęszczania dziecka do przedszkola

w roku szkolnym 2018/2019

jest pisemne potwierdzenie przez rodzica kandydata

woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia

do dnia 16.04.2018r.

Nie podpisanie oświadczenia w wyznaczonym terminie  będzie jednoznaczne z rezygnacją

z miejsca w przedszkolu dla dziecka.

Oświadczenia należy podpisywać w sekretariacie Przedszkola Publicznego w Połańcu przy ulicy Madalińskiego 1.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »