„Kto je niezdrowo, rusza się mało, ten zaniedbuje umysł i ciało”

Każde dziecko w przedszkolu wie, że ruch to zdrowie. Aktywność fizyczna doskonale wpływa na umysł i ciało dlatego dzieci z grupy "Smerfy" z F1 odwiedziły 17.10.2018r. nowo otwartą pływalnię Delfin w Połańcu. Była to okazja do obejrzenia nowych basenów – zwłaszcza tych przeznaczonych dla dzieci. Imponujące zmiany jakie zaszły na pływalni wprowadziły w zachwyt i zdumienie przedszkolaków. Starszaki zobaczyły również inne pomieszczenia przeznaczone do korzystania dla mieszkańców Połańca. Gorąco dziękujemy p. Kasi Wójtowicz za oprowadzenie po basenie. Zachęcamy serdecznie mieszkańców oraz innych przedszkolaków do korzystania z atrakcji.

E.W