"Wiara i rozum są jak dwa skrzydła,

na których duch ludzki unosi się

ku kontemplacji prawdy".

Dzieci z naszego Przedszkola zostały zaproszone do wzięcia udziału w XIII REGIONALNYM KONKURSIE PIOSENKI RELIGIJNEJ IM. ŚW. JANA PAWŁA II. Dnia 5 listopada  dzieci 6-letnie z grup 'Smerfy' Filia nr 1 oraz Motylki z Przedszkola Publicznego w Połańcu pojechały do Bogorii,. Podopieczni z grupy "Smerfy" zaśpiewały dwa utwory "Jak Dawid śpiewać chcę" oraz "Gdy na morzu wielka burza". Za wykonanie tych utwrów nasi mali artyści zostali nagrodzeni "specjalnym wyróżnieniem" za rekwizyty, wykonanie oraz przygotowanie. Wszystkie dzieci zaprezentowały się doskonale, a w przerwie podczas narad orgranizatorzy zapewenili nam słodki poczęstunek. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie do udziału w tak doniosłym konkursie.

E.W.