Wszystkie dzieci kochają zwierzęta, a najbardziej chyba psy. Ponieważ zbliża się okres zimowy w naszym przedszkolu zorganizowano zbiórkę karmy, koców i innych potrzebnych rzeczy dla psów będących pod opieką p. Agaty Włoch – która prowadzi dom tymczasowy w Kłodzie dla porzuconych czworonogów. Pani Agata odwiedziła nasze przedszkole z podopiecznym psem Borysem – 5,5 pupilem przyjaznym bardzo dzieciom - który  z cierpliwością dał pogłaskać się wszystkim przedszkolakom. Dzięki takim zajęciom maluchy i starszaki dowiedziały się dlaczego niektóre psy noszą żółte kokardki, jak zachować się gdy spotkamy agresywne zwierzę oraz jak dbać o naszych milusińskich w różnych porach roku. Zebrane koce pomogą psiakom przetrwać mroźne dni, a dzięki karmie pomoc zostanie udzielona również innym porzuconym zwierzętom. Serdecznie dziękujemy za wsparcie okazane przez rodziców i dzieci z naszego przedszkola.

E.W.