" Każdy przedszkolak dobrze wie,

że kiedy wrzesień kończy się,

od najmłodszego aż po starszaka

wszyscy świętują dzień przedszkolaka! "

alt

Zapraszamy do galerii!

 

 

 

Kolorowe baloniki, uśmiechy i duuuużo zabawy! Tak przedszkolaki z trzech placówek świętowały w piątek 28.09.2012r. Ogólnopolski Dzień Wychowania Przedszkolnego!!

W tym dniu już od rana w naszym przedszkolu wyczuwało się bardzo podniosły nastrój i radość dzieci. Po śniadaniu zamiast zajęć dydaktycznych, z piosenką na ustach - ruszyliśmy kolorowym pochodem ulicami miasta. Po powrocie do przedszkola, odbył się - mini Bal, były tańce, podskoki, walczyk, nawet przenieśliśmy sie na chwilę na zamek królewski, była także zabawa z kapeluszem, chusteczka....itp. Ależ było fajnie i wesoło!! Mamy nadzieję, że Dzień Przedszkolaka już na stałe wpisze się do kalendarza imprez i świąt przedszkolnych w naszej placówce.