Przedszkolaki śpiewają dla Jana Pawła II
18.11.2019

Jeśli kto miłuje, ten śpiewa”

Św. Augustyn

Październik to miesiąc, który szczególnie przywodzi nam na myśl postać św. Jana Pawła II. Gminny Ośrodek Kultury w Bogorii stwarza niepowtarzalną  okazję do kultywowania pamięci o naszym Wielkim Rodaku, organizując Konkurs Piosenki Religijnej im. Jana Pawła II.   13 listopada odbył się on już po raz XIV.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci w Przedszkolu Publicznym w Połańcu
18.11.2019

Zajęcia dodatkowe dla dzieci w Przedszkolu Publicznym w Połańcu

Udział w Powiatowym przeglądzie tanecznych grup przedszkolnych w Szydłowie
15.11.2019

SPOTKANIE Z LEŚNIKIEM
15.11.2019

13 listopada 2019r. nasze przedszkole odwiedził leśniczy Pan Zbigniew Wiącek, przyjechał do nas w stroju galowym z Pliskowoli.

Miejscem pracy leśnika jest las, a jego zadaniem jest dobre gospodarowanie tymi zasobami.

W pamięci miłość do ojczyzny zaklęta…..
12.11.2019

W naszym przedszkolu 8 listopada roku obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji odświętnie ubrane przedszkolaki z kokardami narodowymi na piersi zebrały się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla nas – Polaków dzień.

Celem  naszego spotkania było kształtowanie postaw patriotycznych i obywatelskich, uczenie dzieci szacunku do historii naszego kraju, symboli narodowych a także poznawanie historycznych wydarzeń naszej ojczyzny.

Znalezione obrazy dla zapytania dzień niepodległosci 2019

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »