Aktualności

Informuję rodziców, że harmonogram godzin dostępności nauczycieli dla rodziców

w celu konsultacji i rozmów, został zamieszczony

w zakładce „ Kącik dla rodziców” na stronie internetowej: www.przedszkola.polaniec.pl.

       Zachęcam wszystkich rodziców do korzystania  z możliwości

kontaktów z nauczycielami.

Anna Kaniszewska

Dyrektor

Przedszkola Publicznego w Połańcu

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się

od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

            Przedszkole Publiczne w Połańcu jak co roku chce podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci oraz przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Dlatego 20 września 2022r. zorganizowaliśmy uroczystość Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka by cały Połaniec wiedział, jak ważny jest dla nas ten dzień.

DzienPrzedsz.2022

            Zaprosiliśmy do wspólnej zabawy i udziału w obchodach wszystkich przedszkolaków oraz zaprzyjaźnionych gości i rodziców a miejscem spotkania było Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.  Pani Anna Kaniszewska Dyrektor połanieckiego przedszkola rozpoczęła uroczystość i złożyła dzieciom życzenia a także zaprosiła na scenę zacnych gości, którym podziękowała za współpracę i wsparcie w realizacji ważnych priorytetów edukacji przedszkolnej. Pan Jacek Benedykt Nowak Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec, Pan Stanisław Lolo Przewodniczący Rady Miejskiej w Połańcu oraz Pani Anna Janowska  przewodnicząca Rady Rodziców - życzyli dzieciom miłego święta oraz beztroskiego pobytu w przedszkolu.

            W programie uroczystości znalazły się przepiękne i wyjątkowe występy starszych dzieci.  Zaprezentowała się grupa „Słoneczka” oraz „Kotki” z Przedszkola Publicznego w Połańcu, dzieci z grupy „Leśne Ludki” oraz „Elfy” z Filii nr 1 a także grupa „Koniczynki” z Filii nr 2. Gratulujemy wszystkim przedszkolakom wspaniałych występów oraz dziękujemy Wychowawcom za przygotowanie dzieci!  „Tańce-połamańce” poprowadziły dla wszystkich zgromadzonych cztery Cioteczki, które porwały do zabawy całą publiczność zebraną na widowni. Radość, śmiech i głośny doping uczestników, gromkie brawa świadczyły o wspaniałej zabawie. Na koniec spotkania wystąpił Zespół Pieśni i Tańca "Sikoreczki z Połańca" z klas licealnych z Zespołu Szkół w Połańcu. Uczniowie z tej szkoły realizowali projekt w ramach Europejskiego Programu Erasmus+ pod nazwą „Europa wielu kultur – muzyka językiem wszystkich narodów” i zaprezentowali specjalnie dla przedszkolaków Taniec „Polonez” oraz utwór „Janicek”. Uczniowie bardzo miło nas zaskoczyli swoim talentem a także zaangażowaniem – dziękujemy serdecznie! Na zakończenieDzień.Przedsz.2.jpg uroczystości przedszkolaki otrzymały od władz miasta pyszne cukiery.

 

 

Drodzy Rodzice, zaproszeni Goście..
Ze względów pogodowych termin uroczystości zostaje ten sam
ale zmienia się miejsce spotkania. Widzimy się jutro, 20.09.2022r. o 10.00
w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu. Zapraszamy!

Różowy Fioletowy Żółty Zabawny Organiczny Magiczny Dzieci Urodziny Ulotka 6

 

Dzień Przedszkolaka 2022 NOWY