Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w naszej placówce, obchodziliśmy
w poniedziałek 21 września. Święto to, wpisało się już  na stałe w nasz harmonogram uroczystości przedszkolnych. Mimo szczególnych warunków epidemiologicznych,  nie mogło być inaczej również i w tym roku, skoro czekają na nie dzieci ze wszystkich grup, od najmłodszych po najstarsze przedszkolaki.

W tym dniu grupy 5 i 6 latków wybrały się na uroczysty przemarsz alejkami miasta , by z dumą śpiewając Hymn przedszkolaka, przypomnieć mieszkańcom Połańca o swoim święcie oraz podkreślić radość jaką odczuwają z przynależności do przedszkolnej społeczności.

W pięknie udekorowanych salach czekało na wszystkie dzieci wiele atrakcji: tańce, zabawy, sportowe konkurencje, konkursy i ciekawe prace plastyczne,
a wszystko po to by Przedszkolaki poczuły się w tym dniu wyjątkowo.
Nie mogło również zabraknąć rozmów na temat marzeń naszych podopiecznych, śmiało można stwierdzić ,że świat byłby o wiele piękniejszy
gdyby choć część z nich mogła się spełnić.
Wszyscy pracownicy Przedszkola na czele z Panią Dyrektor, Anną Kaniszewską w tym szczególnym dniu życzyli dzieciom spełnienia ich fantastycznych
 i mądrych marzeń oraz samych szczęśliwych i niezapomnianych dni
w przedszkolu, w gronie swoich rówieśników i opiekunów.

Anna Arczewska-Żak