W dniu 28.11.2011r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia!

Dla dzieci w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji!

Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych misiów na honorowym miejscu.

Miłą niespodzianką była dla nas obecność rodziców – dziękujemy za przybycie!

Przedszkolaki i rodzice zostali zaproszeni do wspólnej zabawy w „misiowej krainie”.

Dzieci z grupy „Stokrotki” wjechały na salę pociągiem śpiewając „Jadą, jadą misie”, poznały historię święta oraz odśpiewały głośne 100 lat dla misiów , wspólnie recytowały wiersz dla pluszaków, bawiły się przy piosence „Misie dwa”, rozpoznawały bajkowych bohaterów – Kubusia Puchatka, Gumisie, Yogiego, Misia Uszatka, czy Troskliwego Misia. Ponadto dzieci reperowały zepsutego misia i kosztowały ulubionego przysmaku Puchatka – miodek na herbatniku był przepyszny!

W godzinach poobiednich mieliśmy jeszcze więcej gości – przyszli do nas koledzy z grupy „Koniczynki” i wspólnie bawiliśmy się i tańczyliśmy w dyskotece „Pluszowego Misia”.

W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki, małe i duże, białe i brązowe i wspólne się będziemy uczyć i bawić.