Już od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. 30 września 2020r. w Przedszkolu Publicznym  w Połańcu wraz z Filiami obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji w dniu „święta chłopców” panie razem z dziewczynkami w każdej grupie wiekowej przygotowały specjalne dyplomy „Super Chłopaka” oraz medale. Każdy przedszkolak otrzymał także symboliczny upominek – mazaki zakupione przez Radę Rodziców. W tym szczególnym dniu dziewczynki wręczyły chłopcom upominki, własnoręcznie namalowały laurki, złożyły życzenia, by chłopcy rośli duzi i szczęśliwi. Życzenia chłopcom również złożyła pani dyrektor życząc samych radosnych chwil w życiu oraz spełnienia ich fantastycznych marzeń przesyłając słodkie całuski. Były również tańce, zawody sportowe, w których zarówno chłopcy jak i dziewczynki pokazali jacy są silni i sprytni oraz zdjęcia w fotobudce. We wszystkich grupach był to dzień, pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy a wykonane zdjęcia będą miłym wspomnieniem tych chwil.

A. Cieślik

Dzień chłopaka