Ogólnopolski Dzień Seniora, który obchodzony jest w listopadzie to wspaniała okazja, aby przekazać życzenia podopiecznym Środowiskowego Domu Samopomocy w Połańcu. Dzieci i pracownicy Przedszkola Publicznego w Połańcu wraz z Filiami postanowili ten dzień uczcić w sposób szczególny - mimo trudnej sytuacji epidemiologicznej. Powstały piękne laurki wykonane przez dzieci przy wsparciu nauczycieli oraz program artystyczny w wykonaniu starszaków, który został dedykowany wszystkim Seniorom. Występy przedszkolaków zostały nagrane i zmontowane w formie krótkiego filmu. Piękne laurki oraz płytę z życzeniami i występami dzieci zostały przekazane na ręce pani kierownik ŚDS Anny Konat przez panią dyrektor Annę Kaniszewską i panią wicedyrektor Beatę Mikę.

Laurki dotrą do domów podopiecznych a życzenia w formie filmu Seniorzy obejrzą po powrocie do ŚDS - ślemy Wam gorące pozdrowienia

Zdjęcie SDS