Przedszkolny konkurs plastyczno-techniczny pt. „Moja choinka – świąteczne drzewko”, który wystartował początkiem grudnia i trwał do 15 stycznia 2021r. okazał się wspaniałą zabawą dla rodzin przedszkolnych. Celem konkursu było kształtowanie i rozwijanie zainteresowań artystycznych, rozwijanie umiejętności manualnych dzieci, wzmacnianie więzi rodzinnych.

Nadesłane zdjęcia przedstawiające piękne świąteczne drzewka ukazują oryginalność i pomysłowość autorów. Prace są zachwycające! Pojawiła się choinka ze sznurka, drutu, kabla, ciasta naleśnikowego, papieru, tektury, rolek, styropianu, plasteliny, strojnisia z pomponów, plastikowych butelek, folii aluminiowej, naklejek, koralików, cekinów krepiny, makaronu, szyszek, orzechów, plastrów cytrusowych, ryżu, bitej śmietany, klocków, świeżych gałązek iglastych, wikliny, malowana kredkami, farbami… Nawet pojawiła się praca małego budowniczego wykonana techniką string art z nici i gwoździ na kawałku drewna. Sami zobaczcie galerię zdjęć - podziwiajcie i zachwycajcie się bo są piękne! Gratulujemy pomysłów!

Konkurs choinka 2021

Z przyjemnością informujemy, że konkurs został rozstrzygnięty i każda praca zasługuje na wyróżnienie. Zgodnie z regulaminem na wszystkich uczestników czekają dyplomy i nagrody, które będą przekazane Państwu przez wychowawców na poszczególnych grupach przedszkolnych.

Mamy nadzieje, że wykonanie choinek sprawiło rodzinom wiele radości. Dziękujemy za aktywność i zaangażowanie! Dziękujemy Prezesowi Banku Spółdzielczego w Połańcu oraz innym sponsorom za fundusze przekazane na zakup nagród dla uczestników konkursu.

 

Dyrekcja

Przedszkola Publicznego w Połańcu

wraz z Filiami