W tym roku Przedszkole Publiczne w Połańcu opuściło 6 najstarszych grup przedszkolnych. Uroczyste pożegnania sześciolatków odbyły się w tygodniu 22-24 czerwca 2021 roku.

Każda akademia rozpoczęła się od brzmienia poloneza, który przedszkolaki dumnie zatańczyły. Starszaki słowami wierszy i piosenek pożegnały przedszkole, Panią Dyrektor, wychowawczynie i wszystkich pracowników. Absolwenci otrzymali z rąk Pani Anny Kaniszewskiej dyplomy, pamiątkowe tabla oraz książki. Ta bardzo ważna chwila w życiu małego człowieka, pełna wzruszeń i podniosłych momentów została uwieczniona na pamiątkowych fotografiach. Dziękujemy Rodzicom za współpracę, pomoc i zaangażowanie podczas wspólnych lata przedszkolnych.

 Przed nami wakacje, czas odpoczynek. Kochane dzieci wypoczywajcie, zbierajcie siły, aby od września z ochotą pójść do szkoły. Wykorzystajcie zdobyte wiadomości w przedszkolu i wzbogacajcie je w szkole. Trzymamy za Was kciuki i życzymy samych sukcesów w dalszej edukacji.

B. Gołyska i E. Sałata