"Cała sala śpiewa z nami,
Tańcząc walca - walczyka parami,
Na tym balu nad balami takim,
Co się pamięta latami..."

Zapraszamy do geleri!!

Karnawał to okres zabawy i wielkiego ucztowania! Rozpoczyna się zaraz po Nowym Roku i trwa do Środy Popielcowej. Tak więc ponad 6 tygodni wspaniałego imprezownia. To fantastyczna zabawa i niecodzienna okazja, aby wcielić się w kogoś innego, to wymarzony czas, aby wypróbować swoje taneczne umiejętności... Nasi najmłodsi oczywiście nie zapadli w sen zimowy, tylko pokazali wszystkim jak umieją się bawić!

Tegoroczny bal przedszkolaków odbył się 7 lutego na wielkiej sali gimnastycznej połanieckiego gimnazjum. Dla tak szczególych gości trzeba było wynając wyjątkową salę, która pomieściła wróżki, piratów, kowboi, krakowianki, motyle, bohaterów bajowych, filmowych, komiksowych, różnorakie zwierzaki itp.

Dzieciaki bawiły się wyśmienicie, widać to było na rozpromienionych i uśmiechniętych twarzach, brały udział w wesołych zabawach i konkursach. W przerwach maluchy i starszaki pozowały do zdjęć z Panią Zimą czy pałaszowały ostatkowe oponki. Pan wodzirej - zespól "Patigo" wszystkich zabawiał brawurowo, nie zabrakło nawet najmodniejszych hitów muczycznych.

Karnawał nie trwa wiecznie. Następny dopiero za rok... Ale można powiedzieć, że wszystkie przedszkolaki wykorzystały ten magiczny czas wielkiego ucztowania!