Zajęcia plenerowe – malarskie w grupie maluszków odbyły się 24 kwietnia 2013 roku.

 

alt

 

Tym razem pasje rozwijaliśmy w ogrodzie przedszkolnym, świeże powietrze, cieplutkie wiosenne słońce, kolorowe farby, pędzle, wielki plakat i my „Stokrotki” oraz dwie pomocne „Koniczynki”.

Projekt „Rozwijamy pasje przedszkolaków” realizujemy od początku roku szkolnego, uczestniczy w nim małe pokolenie przedszkolne. Są to zajęcia rozwijające u dzieci poczucie własnej wartości oraz wiary we własne możliwości, odkrywające uzdolnienia, rozwijające wrażliwość artystyczną oraz inwencję twórczą.

W minioną środę postanowiliśmy pobawić się w malarzy wiosennej łąki, na której śpiewają ptaszki, fruwają motyle i biedronki oraz rosną piękne kwiaty. Wspólnymi siłami „ubraliśmy” łąkę w kolory, królowały także różne odcienie zieleni. Dzieciaki z wielkim zainteresowaniem i zapałem tworzyły malarskie arcydzieło! Uśmiechy, radość, relaks na świeżym powietrzu i rozwijanie malarskich pasji – o to nam chodziło! Bawiliśmy się wspaniale!