W minionych dniach tj. 11- 12 maja odbyły się

uroczyste obchody DNI POŁAŃCA.

 

alt

Organizatorami imprezy był Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec, Rada Miejska oraz Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu. Występy, koncerty i pokazy na muszli koncertowej oraz na Placu Uniwersału Połanieckiego to atrakcje, które umilały czas i podkreślały wyjątkowy charakter obchodów kościuszkowskich.

Dzieci z naszego przedszkola również poczuły patriotyzm lokalny i wystąpiły z programem artystycznym na Rynku starego miasta. Grupa „Koniczynki” zaprezentowała się w pięknej piosence o Połańcu, ale także poskakała sobie przy melodii wesołej polki. Przedszkolaków do występu przygotowała wychowawczyni grupy mgr Jolanta Marczewska oraz pani rytmiczka Joanna Pietras. Pogoda „wytrzymała”, energia rozpierała, atrakcje znakomite bo w wykonaniu dzieci, cóż można dodać więcej – do zobaczenia za rok!