Dzieci, które przybyły zwiedzić placówkę

okazały się bardzo dzielnymi przedszkolakami!

W przedszkolu realizowany jest  program adaptacyjny, który ma na celu ułatwienie dzieciom startu w nowym miejscu jakim jest przedszkole będące kolejnym etapem w ich małym świecie wchodzenia w grupę społeczną. W każdej placówce odbyły się dni otwarte, gdzie można było zwiedzić placówkę, uzyskać informacje na temat funkcjonowania przedszkola.

Do naszej Filli nr 2  - nowi goście zawitali 15 maja 2014r. I jak się okazało uśmiech, zainteresowanie, odwaga towarzyszyły im cały czas. Nawet pozwolili rodzicom spotkać się i porozmawiać z Panią pedagog Marią Grzybowską, która przekazała im informacje nt. "Jak ułatwić dziecku adaptację w przedszkolu".

A w tym czasie sympatyczne dzieciaczki grzecznie bawiły się na dywanie, majsterkowały przy stolikach, oglądały z zaciekawieniem salę, śpiewały, uczestniczyły w zabawach ruchowych. Grupa "Stokrotki" przyjęła ich bardzo ciepło, nawet nawiązały się już nowe znajomości. Już niedługo się znów spotkamy!

Do zobaczenia we wrześniu!