10 czerwca 2014r. do naszego przedszkola przyjechała drużyna ,,Krasnoludki” pod dowództwem pani Natalii Nalepy z Przedszkola Publicznego w Połańcu.

W ogrodzie przedszkolnym odbyła się prawdziwa spartakiada sportowa i zaciekła walka pomiędzy ,,Stokrotkami” i  „Krasnoludkami” o medal mistrza szybkości, zwinności, sprytu i sprawności ruchowej.

Dwie drużyny bardzo zdyscyplinowane przeszły wiele konkurencji np. toczenie mega piły slalomem pomiędzy kwiatkami i przenoszenie małej piłeczki ping-pong na drewnianej łyżce.

Wielkim wyczynem okazało się przeciąganie na brzuszkach po ławeczkach.

Grupy rywalizowały także w strzelaniu goli,  rzucaniu kolorowych piłek do zielonego parasola. Wszystkie piłeczki się tak pomieszały jak również szybko zintegrowały się nasze 2 grupy.

Na koniec zawodów każdy został uhonorowany medalem odwagi i dzielności.

Naszym gościom podarowaliśmy kolorowe motylki będące wyrazem naszej sympatii do nich a tworząc wielkie koło pożegnaliśmy się z piosenką na ustach.

Grupa ,,Stokrotki” zyskała nowych przyjaciół.

Cieszymy się bardzo że mogliśmy gościć grupę ,,Krasnoludki”.

Bardzo gorąco zapraszamy naszych nowych znajomych na kolejne wesołe przygody!