Dnia 11.06.2014r. o godz. 1630 całe rodziny dzieci z połanieckich przedszkoli spotkały się na Festynie Rodzinnym. Impreza odbyła się na boiskach szkolnych przy Przedszkolu Publicznym Filia Nr 1.

Program był bardzo napięty!

Na początek rozstrzygnięto Międzyprzedszkolny konkurs Rodzinny "Owocowo- warzywna rewia mody". W konkursie wzięła udział nasza jedna "Stokrotka"  Wiktoria Raś, która prezentowała się przepięknie w stroju winogrona własnoręcznie wykonanego przez mamę Justynkę.

Były  także zabawy przy muzyce, pokaz baniek mydlanych, konkursy i kalambury. Nasze Przedszkole Filia Nr  2 także bawiła się wspaniale!

Zdrowy poczęstunek "Mamo, tato żyjmy zdrowo-jedzmy kolorowo" był ważnym i udanym punktem programu festynu. Stoły z pysznościami przygotowanymi przez rodziców uginały się od naDmiaru zdrowych potraw. Kolorowe stoiska warzywno - owocowe cieszyły oko a co najlepsze brzuszki zapełniały się samymi witaminkami.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie tak bogatego i pysznego stoiska.