"Policjant to naprawdę przyjaciel nam bliski,

przyjaciel, który myśli życzliwie o wszystkich".

Dnia 26 września 2014r. grupa "Stokrotki"  powitała w naszych skromnych progach asp. szt. Krzysztofa Kwiatkowskiego.

Okazało się, że przedszkolaki miały do Pana Policjanta zaufanie bo to tata naszej koleżanki Oli.

Wizyta stróża prawa w naszym przedszkolu była dla nas bardzo pouczająca i niosła za sobą realizację wielu priorytetów:

1. Gość jako rodzic przeczytał nam bajeczkę pt. "Szybki radiowóz" .

2. Gość opowiedział nam o swojej dzielnej i niebezpiecznej pracy policjanta.

3. Gość rozmawiał z dziećmi na temat ich bezpieczeństwa w domu, na ulicy oraz w przedszkolu.

4. Gość podarował każdemu przedszkolakowi odblaski - opaskę i bryloczek z uśmiechniętą minką - aby każde dziecko było widoczne na drodze i było bezpieczne.

Przedszkolaki wykazały się dużą znajomością zasad "Kodeksu Bezpiecznego Przedszkolaka".

W nagrodę mogły obejrzeć policyjną czapkę, lizaka, krótkofalówkę oraz prwadziwe kajdanki.

Serdecznie dziękujemy za wizytę i prosimy częściej!

Zachęcamy rodziców by przyszli do naszego przedszkola i opowiedzieli nam o swoim wykonywanym zawodzie.

Zapraszamy także wszystkich członków rodziny do czytania nam bejeczek, które bardzo lubimy słuchać.

B. Mika