"Chodźcie tutaj wszyscy,

szumi gałązkami,

będziemy ją stroić

złotem, sreberkami".

W Urzędzie Miasta i Gminy Połaniec na I piętrze można podziwiać piękną strojnisię ubraną przez przedszkolaki.

Nasze Stokrotki i Koniczynki również miały w tym swój udział. Dnia 17 grudnia wybrały się na przejażdżkę w gościnę do naszego Burmistrza Jacka Tarnowskiego. Dzieci przywitane przez gospodarza dekorowały choinkę ozdobami z papieru, aniołkami, bombkami, łańcuchami. Towarzyszyły im przy tym śmiechy, dobry humor i błyszczące oczy z zachwytu - zarówno każdemu dziecku  jak i pracownikom gminy, którzy widzieli jak drzewko robi się coraz piekniejsze. Ponadto świąteczny śpiew przedszkolaków roznosił się echem po korytarzach gminy...

Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec - Jacek Tarnowski, który towarzyszył najmłodszym przy ubieraniu choinki, w nagrodę za piekne ozdoby i anielski śpiew obdarował dzieci cukierami i maskotkami promującymi Miasto i Gminę Połaniec.

Na ręce najmłodszych przekazał także życzenia świąteczne dla nich samych, a także ich rodzin.

B.M.