"Nowy Rok – pora życzeń, więc z życzeniami

Wszystkie wasze wnuki, stoją tu przed wami.

12 życzeń dla Babci i Dziadka

składa dzieci gromadka.

Ja dziś wielki bal wydaje.

Każdy miesiąc z porą roku

już do tańca staje..."

Tymi słowami grupa Stokrotki 21 stycznia, wprowadziła swoje ukochane babcie i dziadków w cztery pory roku. Zgromadzeni poznali wiosnę, gdy życie się budzi, gorące lato, gdy wszystko dojrzewa, a także sędziwą jesień - czas zbierania plonów oraz zimę, gdy świat odpoczywa. I tak wciąż na nowo mamy wiosnę, lato, jesień, zimę. Zmieniają się pory roku i my się zmieniamy, siwych włosów przybywa, zmarszczek, ale za to w sercu mamy więcej mądrości życiowej, więcej doświadczenia i dobre rady dziadkowie mają dla wnuków. Piosenką, tańcem i wierszem Stokrotki podziękowały za te cenne rady oraz złożyli życzenia - szczere bo dziecięce.

Natomiast grupa Koniczynki 23 stycznia - swoją wdzięczność babciom i dziadkom wyraziła przenosząć wszystkich gości w świąteczny czas. Zgromadzeni przy szopce ukazali historię Bożej Dzieciny, niosąc nadzieję i dobroć. Nucąc kolędę Koniczynki wzruszyły niejedno serce. Rymowanym wierszem, piosenką i tańcem pokazali jak bardzo kochają i szanują swoich bliskich.

Po artystycznych występach były uściski, całuski i laurki... A także słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Spotkanie w przedszkolu seniorów i wnuków przebiegło w serdecznej atmosferze i zostanie w naszych sercach i pamięci na bardzo długo.

Dziekujemy serdecznie rodzicom za wkład, pomoc i za smaczne niespodzianki.

B.M.