Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu także odbył się wielki Bal Karnawałowy.

Nasze przedszkole zamieniło się w magiczny kolorowy świat. Gdy wybiła upragniona godzina cała sala wypełniła się dziećmi a Pani Dyrektor Anna Kaniszewska powitała przybyłych gości.

Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się  w rytm muzycznych hitów. Dziewczynki przebrane były w długie balowe suknie Księżniczek, Czarownice czy Motylki, zaś chłopcy najczęściej wybierali strój Policjanta, Spidermana, Pirata i Kowboja. Podczas trwania zabawy odbyły się różne atrakcje - począwszy od św. Mikołaja, który częstował cukierami. Następnie nasz animator zabaw – rodzic - Pani Ania wyczarowała świecące branzoletki i różne zwierzaczki z balonów. Głównym punktem programu była – piniata w kształcie Myszki Miki. Zabawa polegała na strąceniu specjalnie przygotowanej kuli wypełnionej słodyczami, a uczestnicy starali się zebrać ich jak najwięcej. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu. Niech żyje bal! Niech żyje karnawał! Niech żyje zabawa!