"Wszystkie dzieci nasze są:
Basia, Michael, Małgosia, John,
na serca dnie mają swój dom,
uchyl im serce jak drzwi.
Wszystkie dzieci nasze są:
Borys, Wojtek, Marysia, Tom,
niech małe sny spełnią się dziś,
wyśpiewaj marzenia, a świat
będzie nasz!"

1 czerwiec to ulubiony dzień wszystkich dzieci na całym świecie!

Nasz mały świat przedszkolny także uczcił to święto!

Z okazji Dnia Dziecka nasze przedszkolaki miały duuuużo atrakcji!!

Rewelacyjnym punktem dnia była DYSKOTEKA w rytmie disco polo - to była zabawa na 102!

Grupę "Stokrotki" ponownie odzwiedziła Pani germanistka, która nauczyła dzieci kilka słówek o rodzinie i słówka związane z ulubionymi łakociami dzieci, które mogły nawet posmakować osobiście tj. cukiery, herbatniki i czekolady.

W tym czasie grupa "Koniczynki" zamieniła nasz plac zabaw w kolorowy świat baniek mydlanych oraz z radością bawiła się chustą animacyjną.

Po obiedzie dzieciaki mieli kolejnych gości, zawitał do nas Pan Burmistrz Jacek Tarnowski oraz Pani Skarbnik Małgorzata Żugaj. Dzieci dostały prezenty na salę w postaci zabawek i gier oraz pyszne cukierasy.

A na podwieczorek nasi milusińscy zajadali pycha gofry upieczone przez panią Bożenkę.

W ten wyjątkowy dzień - uśmiech widniał na twarzy każdego przedszkolaka!!

Każde dziecko otrzymało upominek - bańki mydlane oraz Góralka.

Tak to można świętować!

Ponadto cały tydzień dzieci mogły się bawić nowymi zabawkami od Pana Burmistrza i mamy Bartusia.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie prezenty!

Szczególne podziekowania składamy dla Pani Ewy Reguła oraz Pani Anny Latosińskiej.

B.M.