Dnia 09.06.2015r. o godz. 1630 całe rodziny dzieci z połanieckich przedszkoli spotkały się na Festynie Rodzinnym. Impreza odbyła się na boiskach szkolnych przy Przedszkolu Publicznym Filia Nr 1.

Program był bardzo napięty!

Na początek rozstrzygnięto Międzyprzedszkolny konkurs Rodzinny "Najpiękniejsze zabytki Europy". W konkursie wzięli udział: Patrysia Mazur, Wiktorka Raś, Adaś Zdźiebko, Karolek Wołowski - gratulujemy pięknych prac!

Były  także zabawy przy muzyce, pokaz baniek mydlanych, konkursy, które poprowadził zespół PATIGO. Nasze Przedszkole Filia Nr  2 także bawiła się wspaniale!

Zdrowy poczęstunek "Mamo, tato żyjmy zdrowo - jedzmy kolorowo" był ważnym i udanym punktem programu festynu. Kolorowe stoiska warzywno - owocowe cieszyły oko a co najlepsze brzuszki zapełniały się samymi witaminkami.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie pysznego stoiska.

B.M.