Dnia 25 czerwca o godzinie 1300 grupa "Koniczynki"

pożegnała przedszkole,

aby od września znaleźć się w szkole.

Uroczystość tradycyjnie rozpoczął polonez, który dodał eleganckiej oprawy ostatniej już imprezy w wykonaniu starszaków Filii nr 2. Wiersze i piosenki obudziły wspomnienia dotyczące początków pobytu w przedszkolu. Podsumowanie dorobku i spojrzenie w przyszłość w czasie poetyckich popisów młodych aktorów w trakcie skeczu "Szkolny kabaret" wycisnęły łezkę wśród zgromadzonych rodziców i gości. Końcowy akcent wakacyjny optymistycznie nastroił publiczność, która była świadkiem uroczystego wręczenia dyplomów, słowników i tabla przez Panią Dyrektor Annę Kaniszewską oraz Wychowawczynie.

Rodzice przygotowali słodki poczęstunek w czasie, którego doszło do wzajemnych konwersacji dotyczących niezapomnianych wspomnień.

Wszyscy otrzymali płytę CD z nagraniami całorocznych występów grupy "Koniczynki".

POWODZENIA W SZKOLE!

J. Marczewska